DZIEŃ DZIECKA - DODATKOWE ZNIŻKI DLA MAM I DZIECI

Nadchodzący weekend w Futura Park odbędzie się pod znakiem specjalnych atrakcji dla mam i dzieci. W wybranych sklepach, będzie można nabyć markowe produkty objęte dodatkową zniżką, a najmłodsi goście wezmą udział w warsztatach etnograficznych poświęconych Afryce.

Animatorzy Fundacji Czas Dzieci zaprezentują maluchom proste sposoby na stworzenie ciekawych zabawek z pozornie niepotrzebnych rzeczy. Razem z dziećmi przygotują afrykańskie maski oraz porozmawiają o zwyczajach ludzi mieszkających na czarnym kontynencie. Co więcej, ochotnicy będą mogli wziąć udział w konkursach i zgarnąć atrakcyjne nagrody, takie jak książki, gry czy bajki na DVD. Zapraszamy w sobotę 31 maja od 11:00 do 15:00.

W najbliższą niedzielę 1 czerwca, wszyscy klienci centrum będą mogli wziąć udział w charytatywnej akcji. Pozując do zdjęć i dzieląc się swoimi pozytywnymi emocjami, wspomogą młodych podopiecznych Fundacji Czas Dzieci w rozwijaniu ich pasji i talentów. Każdy uśmiech, to 10 zł przekazane na rzecz Fundacji. Bądźcie z nami w tym dniu od 12:00 do 18:00.

image001 (1)