wnętrze centrum outletowego w Krakowie

Jedyne takie Centrum Outletowe w Krakowie

Przyjemność zakupów może być skutecznie zepsuta przez wysokie ceny. Dlatego tym, którzy lubią zaoszczędzić, a przy tym mieć modne ubrania i dodatki, polecamy zakupy w naszym Centrum Outletowym w Krakowie. W outlecie Factory w Krakowie, zlokalizowanym w centrum Futura Park, znaleźć można artykuły polskich i światowych marek w rewelacyjnych cenach. Zniżki wynoszą zawsze od 30 do 70% taniej! Centrum Outletowe w Krakowie oferuje modne ubrania, dodatki i szeroki asortyment obuwia. Dla aktywnych także znajdzie się coś wyjątkowego w naszym outlecie w Krakowie – markowa odzież sportowa wysokiej jakości.

Udane zakupy to źródło inspiracji i radości z odkrywania własnego stylu. W Centrum Outletowym w Krakowie znajduje się bogata oferta odzieży i dodatków zarówno dla pań, jak i panów. Outlet Factory w Krakowie nie zapomina o najmłodszych. Zachęcamy do rodzinnych wizyt w naszym centrum outletowym. Dla pociech nie lada atrakcją będzie zabawa na jednym z placów zabaw. Liczne promocje, zniżki i miła atmosfera to nie jedyne zalety naszego Centrum Outletowego w Krakowie. Zadbaliśmy o Klientów, którzy nie są zmotoryzowani i uruchomiliśmy bezpłatną linię autobusową do naszego outletu.

Wizyta w naszym Centrum Outletowym i parku handlowym w Krakowie to gwarancja mile spędzonego czasu i przede wszystkim udanych zakupów. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszego outletu w Krakowie.

Zobacz najnowsze promocje w Factory Outlet Kraków!