Centrum outletowe we Wrocławiu

Wyjątkowe Centrum Outletowe we Wrocławiu

Wrocławskie Centrum Outlet FACTORY to jeden z czterech obiektów marki Futura Park w Polsce, która cieszy się coraz większą popularnością.

Centrum Outletowym we Wrocławiu znajdują się sklepy znanych producentów, takich jak : Mango, Vero Moda, Tommy Hilfiger, Nike, Puma, Reebok,  Levis, Ski Team, Ecco, Calzedonia, United Colors of Benetton, AlmiDecor.

Centrum Outletowym we Wrocławiu zlokalizowanych jest ponad 90 sklepów oferujących markowe produkty w konkurencyjnych cenach. Zniżki oferowane w outlecie  są wyjątkowo duże – nawet od 30 do 70% taniej niż w tradycyjnych galeriach handlowych.

Centrum Outlet FACTORY Wrocław oprócz całorocznej korzyści w postaci stałej obniżki organizuje specjalne atrakcje dla swoich Klientów. Najwięcej zainteresowanych przyciąga do outletu tzw. rozprzedaż – w okresie wyprzedaży w standardowych galeriach handlowych – ceny spadają nawet do 80%. Swoich zwolenników zyskała także akcja NO CO ZA DZIEŃ. Odbywa się ona w wybrany dzień, w którym Centrum Outletowe jest dłużej otwarte. Na Klientów outletu czekają unikalne promocje i rabaty.

Centrum Outletowe we Wrocławiu to niepowtarzalne rabaty i wyjątkowa atmosfera. By ją poczuć, zachęcamy do wizyty w naszym outlecie we Wrocławiu.

Wszystko jest w zasięgu ręki. Czekamy na Państwa w naszym Centrum Outletowym i parku handlowym we Wrocławiu. Świat niskich cen stoi przed Państwem otworem!

Zobacz najnowsze promocje w Factory Outlet Wrocław!